Mami? Děkuji ..

Už nejsem tvá malá holčička s culíčky. Vyrostla jsem. Už jsem taky máma. A už taky vím, jaké to je. Co vše to obnáší. Poznala jsem co je bolest, když jsem na svět přivedla své dítě. Poznala jsem co je strach, když mé dítě bylo nemocné. Poznala jsem co vše vydržím, když mé dítě nemohlo po nocích spát. Už vím, co je ta bezpodmínečná láska, o které jsi mi často vyprávěla. Říkala jsi mi, že pro mne uděláš vše na světě a já už teď vím, že jsi to myslela opravdu vážně. 

Jako máma jsem se změnila. Stejně jako ty, když jsem se ti narodila. Už taky cítím tu něhu a zároveň i sílu bojovat za své dítě do posledního dechu.
Děkuji, že si k tobě můžu přijít pro radu a útěchu. Děkuji, že mne podporuješ a i když máš na věci někdy odlišný názor, zkoušíš mi porozumět. Děkuji, že mám tak skvělou mámu a mé dítě babičku, která ho nikdy neodmítne pohlídat. Jako malá jsem se od tebe učila jak být dobrým člověkem, později jak být dobrou mámou a až budu mít vnoučata, budu myslet i na to, jak být po tvém vzoru tou nejlepší babičkou.

Mami děkuji ti, že jsi tu pořád pro mne a pro mou rodinu. 
Mám tě moc ráda.. ❤

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *