To nejkrásnější..

To nejkrásnější, co můžeš cítit, není drahý parfém. Je to vůně vlásků tvého děťátka.

To nejkrásnější, co můžeš vidět, nejsou šperky a bohatství celého světa. Je to první úsměv tvého dítěte.

To nejkrásnější, na co můžeš po víkendu vzpomínat, není prohýřená noc na párty. Je to chvíle, když se se svou rodinou zachumláš pod deku a sledujete pohádky.

To nejkrásnější, co tvá ruka může držet, není nejnovější model mobilního telefonu. Je to ruka tvého dítěte, které se díky ní cítí v bezpečí.

To nejkrásnější, co můžeš slyšet, není zvuk cinkajících mincí a hřmění motoru nového auta. Je to tlukot srdíčka děťátka, které ještě nosíš ve svém bříšku.

Ty nejkrásnější boty, které kdy budes kupovat, nebudou sexy kozačky na vražedně vysokém podpadku. Budou to botičky s autíčky nebo jednorožcem pro první krůčky, které tvé dítě brzy udělá. 

Ten nejkrásnější pocit, který můžeš prožít, není pocit výhry nebo povýšení v práci. Je to pocit, když tvé plačící děťátko uklidní tvá milující náruč. 

Krásných dnů, zážitku, vzpomínek, okamžiků a věcí budeš mít v životě mnoho. Ale to nejkrásnější ze všeho – zážitek, na který budeš až do smrti vzpomínat, bude první setkání s tvým děťátkem. Tento krátký okamžik už z paměti nikdy nevymazeš. Stane se navždy součástí tebe a celé tvé podstaty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *