Podzim a Máma – NeMáma

Tyhle podzimní, barevná panoramata, kdy je přes boudu kočárku vidět ten roztomilý bambrlík, prostě miluju. Není nic krásnějšího, než se procházet tou nádherou a sledovat, jak se barvy podzimu odrážejí v nadšených dětských očích. 

První a zřejmě i na dlouhou dobu poslední fotka z našeho rodinného alba je toho jasným důkazem. A zároveň Vám chci říct, proč tomu tak je. Proč nepřidávám vlasní fotky? Protože nechci být vidět. Nechci sdílet obrázky svého života a života svých blízkých. Má rodina je to nejcennější, co na tomto světě mám a chci si ji chránit..  Blogů plných fotografií o životech maminek s jejich dětmi je dost a je to velmi žádané. Já to tak ale i přesto nechci. Soukromí je totiž v dnešní době vzácná a důležitá věc.

Mé milé maminky. Chci se s Vámi dělit o své texty, články a zamyšlení. Chci, aby Vás pohladily na duši, někdy malinko dojaly, rozesmály Vás a vykouzlily úsměv na tváři. 

Chci, abyste na mých stránkách našli porozumění, klid a podporu. Chci a hlavně si přeji, abyste po přečtení mého článku cítily, že v tom nejste samy. 

Díky že čtete, komentujete, sdílíte a prožíváte mateřství s mými texty. Tohle totiž zase pomáhá mně, když nemám svůj den. Když vidím, že to má nějaký smysl. Když vidím, že z toho co dělám, máte radost.. 

Přeji Vám krásný podzim a předvánoční čas. Opatrujte se a užívejte si ho se svou rodinou plnými doušky!

Vaše Máma – NeMáma ❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *